Rejsy

Rejsy komercyjne

Osobom zainteresowanym rekreacyjnym udziałem w rejsach po okolicznych jeziorach, oferujemy także rejsy komercyjne. Naszą ofertę kierujemy do osób chcących sprawdzić, czy żeglarstwo jest dla nich, a także dla poszukujących oderwania się od codzienności. Nie wymagamy żeglarskiego doświadczenia! Razem z Wami popłynie doświadczony sternik, członek naszego Klubu!

Organizujemy również rejsy terapeutyczne, dla dzieci i dorosłych. Żeglarstwo to świetna forma terapii, pokazująca trochę inną rzeczywistość.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o bezpośredni kontakt.

Cennik rejsów komercyjnych

Rodzaj jachtuCena za godzinęCena za dobę
Nash150zł500zł
Venus150zł500zł
Sigma 600100zł350zł
Phobos 24200zł750zł
Twister 800250zł1000zł
Motorówka200zł + koszt paliwa1000zł + koszt paliwa

Rejsy klubowe

Każdego roku w okresie wakacyjnym organizujemy rejsy po atrakcyjnych akwenach. Byliśmy i jesteśmy na: Wielkich Jeziorach Mazurskich, Jezioraku, Zalewie Wiślanym, Solinie, Zalewie Szczecińskim. Ta forma wypoczynku jest na każdą kieszeń, gdyż jacht oraz cały sprzęt transportowy jest własnością klubu co znacznie obniża koszty. Chętni mogą także spróbować swoich sił w rejsach szlakiem Jezior Konińskich i Kanału Warta Gopło aż do Kruszwicy. Pływamy także po morzach i oceanach, byliśmy na Wyspach Kanaryjskich, Maderze, Balearach, Grecji, Chorwacji, Morzu Północnym i Morzu Bałtyckim. Coroczne morskie rejsy klubowe cieszą się dużym zainteresowaniem, powodując zawiązywanie żeglarskich przyjaźni na wiele lat. Więc żeglarsko przygodo trwaj!